Żyrafka

Całe serce dla Twojego Dziecka!

PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK ŻYRAFKA  został stworzony z myślą o najbardziej wymagających Rodzicach którzy poszukują kreatywnych rozwiązań w wychowaniu swojego dziecka. Głównym celem placówki jest kształtowanie u dziecka szeroko pojętej samodzielności i niezależności, przejawiających się w radzeniu sobie z problemami, kreatywnym myśleniu, twórczym postrzeganiu świata w nieustającym rozwoju.

Starannie dobierana kadra opiekunek i specjalistów, wspomaga rozwój Państwa dzieci. Szczególną uwagę zwracamy na odpowiednie przygotowanie pomieszczeń przystosowanych do opieki nad dziećmi do lat 5  dobranie *mądrych* zabawek i programów edukacyjnych pozwalających na prawidłowy rozwój maluszków.

Zapisz dziecko

Zadzwoń teraz

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole oferuje opiekę dla dzieci w wieku od ok.12-msca do 6 lat.

Żłobek i Przedszkole Żyrafka

Przedszkole i Żłobek Żyrafka

Żyrafka zyrafka.przedszkole1@gmail.com

Żyrafka zyrafka.zlobek@gmail.com

Żyrafka 577 066 123

Żyrafka 55-040 Bielany Wrocławskie, ul. Przestrzenna 35

Żyrafka poniedziałek - piątek 7:00 - 17:00

Żłobek Żyrafka

Żyrafka zyrafka.zlobek@gmail.com

Żyrafka 577 066 123

Żyrafka 55-040 Bielany Wrocławskie, ul. Akacjowa 6

Żyrafka poniedziałek - piątek 7:00 - 17:00

Zapoznaj się z Polityka prywatności

Żyrafka

Tutaj zamieścimy jedno zdanie dotyczące Rytmiki.

Bawimy, uczymy, rozwijamy!

Tutaj zamieścimy jedno zdanie dotyczące zajęć z Judo.

Judo

Żyrafka

Nasze żłobki i przedszkole zapewnia zajęcia uczące dzieci języka angielskiego w przyjazny sposób.

Angielski

Żyrafka

Nasze żłobki i przedszkole zapewnia zajęcia uczące dzieci języka hiszpańskiego w przyjazny sposób.

Hiszpański